VELA BEACHHAKKIMIZDA

Çeşme’nin gün geçtikçe popülerliğini arttırması son yıllarda çok sayıda tesisin kurulmasına neden olmuş ve kısa zamanda dünyanın sayılı tatil yerlerinden biri olmasını sağlamıştır. Çeşme, yazları gece kulüplerindeki ve gündüz kumsal partilerindeki eğlencesi, sörfü ve eşsiz deniziyle misafirleri kendine çekmekte; kış aylarında ise dünyanın en iyi termal ve thalasso merkezlerinden biri olarak konuklarına 12 ay tatilin keyfini yaşatmaktadır.

Özilhan Sınai Yatırım A.Ş ve Özkardeş Ailesi’nin bir arada kurduğu ODEN İnşaat Turizm Ticaret A.Ş’ ye bağlı Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort, üst düzey müşteri kitlesine sahip 5 yıldızlı bir otel olarak Ilıca’nın en güzel koyunda hizmet vermektedir.

2015 yılında 330 odası ve 723 yatak kapasitesiyle renove edilerek hizmete giren Ilıca Hotel, İzmir’in en geniş dış mekan organizasyon alanına sahiptir. Ilıca Hotel, 2007 yılı içerisinde dış mekanlarında %70’i İzmir ve çevresi, kalanı İstanbul ile diğer iller olmak üzere 130 bin ziyaretçiye kapılarını açmış; iç mekanlarda ise konaklama ve toplantı grupları ile 90 bin ziyaretçiye ulaşmıştır. Yıl boyunca konaklama ve toplantı için Ilıca Hotel’i tercih eden konukların % 78’i İstanbul, kalanı ise İzmir başta olmak üzere diğer büyük illerden gelmiştir.

Her yıl, özellikle jet sosyete organizasyonlarının ev sahipliğini yaparak dikkat çeken Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort, yine çok ses getirecek düğünler için yeni sezona hazırlanıyor.

İzmir’in en büyük dış mekan davet ve organizasyon alanına sahip olan Ilıca Hotel, kusursuz hizmet anlayışı, Termal SPA Sağlık Merkezi ve Ilıca Koyu’na hakim konumu ile açıldığı günden bu yana şehrin en tercih edilir mekanı haline geldi.

Ceyla-Levent Akgerman, Özge-Mazhar Zorlu, İpek-Murat Örge, Aslıhan-Gwain Denizkurdu, Selen-Onur Nacaroğlu, İpek Akad-Ulaş Kocaoğlu ve Melis Kayabaşı-Yıldırım Kerman gibi tanınmış isimlerin dünyaca ünlü düğünlerine ev sahipliği yaptı.

×

Rezervasyon Talebİ