VELA BEACHORGANİZASYON HİZMETLERİ

Ilıca Hotel yine bu yıl rüya gibi düğünlere, seçkin davetlere imzasını atacak!

 

Siz ve Ilıca Hotel SPA & Termal Resort'teki düğününüz, aşkınızla birlikte yıllarca anılacak eksiksiz bir seremoni... Yaşam boyu hatırlanacak kusursuz bir düş...

 

600 kişiye kadar, 4 farklı mekanımızla, aşkınızı ömür boyu hatırlanacak bir masala dönüştürüyoruz.

 

Özel davetlerinizde, düğün organizasyonlarınızda sizlere en iyisini sunmayı hedefleyen Ilıca Hotel, stilize davetleri, seçkin davetlilerle buluşturuyor. Ünlü şeflerimizin hazırladığı dünya mutfaklarından örnekleri tatmanın, gece boyunca havuz başında ya da deniz kenarında, birbirinden lezzetli kokteyllerle mehtabın karşısında, kadife gibi gökyüzünün altında dans etmenin eşsiz keyfini bizimle yaşayın…

 

Ilıca Hotel ziyafet ekibi hayallerinizi unutulmaz yapmak için çalışıyor!

 

Otelimizin deneyimli banket ofisi, uzman kadrosu ile davet sahiplerinin tüm özel isteklerini yerine getirmekte ve bu özel günlerin en iyi şekilde planlamasına yardımcı olmaktadır. “Özel günler, Ilıca Hotel’de yaşanır” felsefesiyle yola çıkan Çeşme Ilıca Hotel ziyafet ofisi, her daveti en ince ayrıntısına kadar planlayarak, davet tarihinde hiçbir eksiklik yaşanmaması adına görevinin başında bulunuyor. Mönünüzü oluştururken dahi, gastronomi bilgileri ile sizi yönlendiren ekibimiz, “mükemmelliğin ayrıntılarda gizlidir” felsefesi ile hareket ediyor.

 

Gelin hamamı:

 

Osmanlı'dan beri varolan ancak modernleşme, şehir hayatı gibi faktörler nedeniyle ortadan kalkan Gelin hamamı, o dönemlerde hamamda gelinin kınasını yakıp onu güzel bir evlilik için son kez akrabalarıyla bir arada eğlenme imkanının sunulduğu eğlencelerdi. Ilıca Hotel, günümüzde bu geleneği yeniden yaşatmak için gelini, ailesi ve arkadaşları ile evlilik öncesinde unutamayacakları organizasyon ile bir araya getiriyor.

 

Hemen her kesimden büyük ilgi gören geçmişten günümüze ulaşan bu gelenek, artık çok daha alternatif şekillerde de yapılabiliyor. Hafızalardan kolay kolay silinmeyecek eğlencelere imza atmak için seçeneklerinizin olduğu Patalya Bar, unutulmaz anıların yaşanacağı Gelin Hamamınız için eşsiz bir mekan haline getiriliyor.

 

Gelinler, makyaj, manikür, pedikür, cilt bakımı, zayıflama, kuaför, solaryum, hamam, Uzakdoğu masajları, buhar odası, jet duş, jakuzi, termal havuz ve ısıtılmış deniz suyu havuzu gibi çok sayıda spa hizmetinin de bir arada sunulduğu gelin hamamında rüya gibi beş yıldızlı bir hazırlık aşamasından geçiyor.


×

Rezervasyon Talebİ